رنگ بینایی تلسکوپ خورشید خورشید خورشیدگرفتگی

رنگ: بینایی تلسکوپ خورشید خورشید خورشیدگرفتگی خورشید گرفتگی اخبار پزشکی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

پای عهدمان با آرمان‌های امام (ره) هستیم / هاشمی‌رفسنجانی

رییس شورای شهر پنجم عنوان کرد: شورای شهر پنجم به علت حجم گسترده فعالیت‌های پیش رو به عنوان شورای پیش فعال معرفی شده است است. هاشمی رفسنجانی: ..

ادامه مطلب

شخصی سازی راه قطعی درمان اقتصاد کشور عزیزمان ایران است / جهانگیری

به گزارش ایسنا اسحاق جهانگیری عصر امروز(چهارشنبه) در جلسه تودیع و معارفه وزرای پیشین و تازه امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: یکی از اولویت های وزارت اقت..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي پنجشنبه 19 مرداد 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.پنجشنبه | روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي پنجشنبه 19 ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی کلاهک اتمی با توانایی حمل موشکی تولید کرده است / آمریکا

مقام‌های اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند که کره شمالی توانسته یک کلاهک اتمی کوچک و مینیاتوری با توانایی سوار شدن بر موشک تولید کند. آم..

ادامه مطلب

امید است با رویکردی موشکافانه دولت تازه در توسعه همه‌جانبه موفق باشد / لاریجانی

لاریجانی گفت: امید است با رویکرد موشکافانه و دقیق و آگاهی درست از پرسشها کشور دولت تازه در توسعه همه جانبه کشور در عرصه‌های متفاوت سیاسی، اقتصادی و ..

ادامه مطلب

«گسل» و موقعیت‌های تازه طنز

چند هنگامی که است که جای خالی یک مجموعه تلویزیونی با فضایی کمدی در تلویزیون بشدت احساس می‌شود. این‌بار شبکه یک سیما قرار است با مجموعه کمدی سیاسی «گسل» میزب..

ادامه مطلب