رنگ بینایی تلسکوپ خورشید خورشید خورشیدگرفتگی

رنگ: بینایی تلسکوپ خورشید خورشید خورشیدگرفتگی خورشید گرفتگی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امید است با رویکردی موشکافانه دولت تازه در توسعه همه‌جانبه موفق باشد / لاریجانی

لاریجانی گفت: امید است با رویکرد موشکافانه و دقیق و آگاهی درست از پرسشها کشور دولت تازه در توسعه همه جانبه کشور در عرصه‌های متفاوت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی موفق

امید است با رویکردی موشکافانه دولت تازه در توسعه همه‌جانبه موفق باشد / لاریجانی

لاریجانی: امید است با رویکردی موشکافانه دولت تازه در توسعه همه جانبه موفق باشد

عبارات مهم : ایران

لاریجانی گفت: امید است با رویکرد موشکافانه و دقیق و آگاهی درست از پرسشها کشور دولت تازه در توسعه همه جانبه کشور در عرصه های متفاوت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی موفق باشد.

به گزارش ایسنا، علی لاریجانی در آیین تحلیف دوازدهمین ریاست جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران طی سخنانی ضمن خیرمقدم به روسای جمهور و سران کشورهای متفاوت خارجی و همچنین مسئولین نهادهای بین المللی من الجمله اتحادیه اروپا، اکو، اجلاس بین المجالس و شورای همکاری کشورهای اسلامی گفت: ملت کشور عزیزمان ایران علی رغم همه دشمنی قدرت های بزرگ در مسیر استقلال از مشروطه تاکنون از پای نایستاده و با برپایی انقلاب اسلامی به اهداف استقلال طلبانه خود نائل آمدیم.

امید است با رویکردی موشکافانه دولت تازه در توسعه همه‌جانبه موفق باشد / لاریجانی

وی افزود: در طول سال های بعد از انقلاب ۳۶ انتخابات در جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران انجام شده است و 12 دولت ، 10 مجلس و 5 دوره خبرگان رهبری به گزینش مردم تشکیل شده است که نشان دهنده عمق مردم سالاری دینی در کشور ماست. همچنین انتخابات اخیر ریاست جمهوری با ۷۲ درصد همکاری مردمی عمق مردم سالاری دینی و همکاری مردم در آینده خود و تعامل با نظام اسلامی را نشان می دهد که از دور اندیشی امام (ره) حکایت می کند که با این تدبیر از استقرار استبداد جلوگیری کرد.

لاریجانی تصریح کرد: در آستانه استقرار دولت دوازدهم و در فضای آشفته منطقه ای، کشور عزیزمان ایران از امنیت پایدار برخوردار هست. تلاش مسئولین و پایمردی ملت امنیت بیشتری را در سال های آینده نوید می دهد. همچنین همکاری قوای سه گانه در کشور زمینه مساعدی جهت سرمایه گذاری داخلی و خارجی و توسعه همه جانبه فراهم نموده است.

لاریجانی گفت: امید است با رویکرد موشکافانه و دقیق و آگاهی درست از پرسشها کشور دولت تازه در توسعه همه جانبه کشور در عرصه‌های متفاوت سیاسی، اقتصادی و فرهنگی موفق

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی از توسعه سرمایه گذاری داخلی و خارجی و توسعه صادرات حمایت می کند و امید دارد دولت با تدبیر و نگاه واقع بینانه و رویکرد توسعه ای در مسیر پیشرفت و تعالی کشور موفق باشد و مجلس نیز در این مسیر نظارت خواهد کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در آخر ضمن آرزوی توفیق جهت دولت دوازدهم ابراز امیدواری کرد که با تعامل دولت تازه و مجلس، دولت در چارچوب قوانین و قانون برنامه ششم توسعه پرسشها کشور را سامان داده و موجبات تعالی کشور را فراهم کند.

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | اسلامی | همکاری | لاریجانی | توسعه صادرات | ریاست جمهوری | علی لاریجانی | انقلاب اسلامی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs