رنگ بینایی تلسکوپ خورشید خورشید خورشیدگرفتگی

رنگ: بینایی تلسکوپ خورشید خورشید خورشیدگرفتگی خورشید گرفتگی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار اجتماعی پای عهدمان با آرمان‌های امام (ره) هستیم / هاشمی‌رفسنجانی

رییس شورای شهر پنجم عنوان کرد: شورای شهر پنجم به علت حجم گسترده فعالیت‌های پیش رو به عنوان شورای پیش فعال معرفی شده است است.

پای عهدمان با آرمان‌های امام (ره) هستیم / هاشمی‌رفسنجانی

هاشمی رفسنجانی: پای عهدمان با آرزوی بزرگ های امام (ره) هستیم

عبارات مهم : ایران

رییس شورای شهر پنجم عنوان کرد: شورای شهر پنجم به علت حجم گسترده فعالیت های پیش رو به عنوان شورای پیش فعال معرفی شده است است.

به گزارش ایسنا، محسن هاشمی رفسنجانی در مراسم تجدید میثاق با آرزوی بزرگ های امام راحل که ظهر امروز با حضور نجفی شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران و اعضای شورای شهر پنجم در مرقد امام انجام شد، گفت: خوشبختانه این دوره شورای شهر پنجم با حضور چشمگیر مردم در پای صندوق های رای شروع شد.

پای عهدمان با آرمان‌های امام (ره) هستیم / هاشمی‌رفسنجانی

وی با بیان اینکه اصول کار شورا و شهرداری با مردم است و برهمین اساس وزن و نقش مردم در مدیریت شهری بسیار اوج هست، افزود: می توان گفت امروز شورا به اعتبار حضور مردمی از اوضاع مناسبی برخوردار است و این جهت نخستین بار در تاریخ انتخابات است که شاهد حد نصاب سه برابری آراء بودیم.

رییس شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: شورای شهر تهران، ری و تجریش باید با اتکا به این اعتبار میلیونی مردم این امکان را داشته باشد که نسبت به ایجاد محیط مثبت شهری اقدام کند.

رییس شورای شهر پنجم عنوان کرد: شورای شهر پنجم به علت حجم گسترده فعالیت‌های پیش رو به عنوان شورای پیش فعال معرفی شده است است.

هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه براق سازی و هوشمندسازی و حل پرسشها مانده از قبل به مانند آلودگی هوا و ترافیک با توسعه حمل و نقل عمومی و کم کردن آسیب های اجتماعی از جمله اقداماتی است که شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به آن ورود می کند، گفت: امیدوارم در چهار سال آینده با کارنامه قابل قبولی از شورا خارج شویم و می دانیم شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش از طرف مطبوعات به عنوان شورای پیش فعال معرفی شده است که برهمین اساس در مراسم تحلیف دیدید که بدون هیچ مشکلی ارکان مهم شورای شهر گزینش شدند و حالا آمده ایم که با آرزوی بزرگ های امام راحل پیوند ببندیم و پای عهد خود خواهیم بود.

واژه های کلیدی: ایران | اعتبار | شورای شهر | شورای اسلامی | هاشمی رفسنجانی | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs